.::FragZone Cs::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.::FragZone Cs::.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кандидатура за админка Dust2 Only

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
tonki

tonki


Брой мнения : 2
Join date : 04.09.2013

Кандидатура за админка Dust2 Only Empty
ПисанеЗаглавие: Кандидатура за админка Dust2 Only   Кандидатура за админка Dust2 Only Icon_minitimeСря Сеп 04, 2013 4:12 pm

1) Възрастова граница? На 14 години съм.
2) Ник в играта? Името ми в играта е ''TTpocTo yHukaJ|Ha :3''
3) Защо искате да станете админ? Попринцип аз играя цс като ''скитница'' ,играя във всички сървъри и не се задържам никъде дълго .. ,но точно обратното стана във вашия сървър. Поиграх малко в сървъра Ви ,хареса ми и реших да продължа.Направи ми впечатление държанието на останалите играчи ,нямаше псуване и каране след загубена игра ,имаше уважение между тях ... което много ми хареса ,тъй като това нещо в другите  сървъри го няма .. ;х Желая да дам всичко от себе си и да помагам за развитието на хубавия сървър (верига) и да  го предпазвам от нарушители.
4) От къде сте? От София съм.
5) Колко често и от кога влизате в сървъра ? Ами вече става близо 2 седмици и половина.
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? Разбира се .. била съм админка в Danger cs , Ro-ni и в   някой сървъри на мой близки приятели.
7) Скайп за връзка. Скайпът ми е ''sport-sport5''.

П.С: Искам да кажа ..  ,че има нередности в кандидатурата ми ,като това ,че не съм била редовна в сайт-а .. Моля да ме извините .. играла съм без да зная за нужната регистрация .. Ще ви разбера ако ме санкциунирате ...Благодаря ,предварително на целия Ви екип Wink


Поздрави, Тони
Върнете се в началото Go down
Add!cted* ;]




Брой мнения : 1
Join date : 04.01.2014

Кандидатура за админка Dust2 Only Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура за админка Dust2 Only   Кандидатура за админка Dust2 Only Icon_minitimeСря Яну 08, 2014 4:42 pm

Ами ако си по - редовна имаш ДА от мен Wink
Върнете се в началото Go down
 
Кандидатура за админка Dust2 Only
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кандидатура за админк: Dust2 Only
» FragZone-CS # Dust2 IP 79.124.67.6:27007
» А(д)МИН кандидатура :Д
» Кандидатура за Админ
» Кандидатура за админ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
.::FragZone Cs::. :: Сървърите на Frag-Zone :: Кандидатури за админ-
Идете на: