.::FragZone Cs::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.::FragZone Cs::.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Оплакване от несправедлив бан!!! sdfsg

Go down 
АвторСъобщение
Trickster




Брой мнения : 2
Join date : 07.06.2013

Оплакване от несправедлив бан!!! sdfsg Empty
ПисанеЗаглавие: Оплакване от несправедлив бан!!! sdfsg   Оплакване от несправедлив бан!!! sdfsg Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 2:40 pm

Като за начало можехте да направите някакъв обрзец, по който да се оплкват хората....ама това е друг въпрос.
Да се върнем на темата....някой от некадърните админи реши, че съм wallhack по някакви си причини негови, докато в същото време в сървъра имаше играч, който казаха, че е АДМИН Nick : Jorata и си цъкаше с wallcheto без никой да го отразя, защото бил "чист" виждаш ли, а мен ме баннах ЗАЩОТО????
Ето ви и демото...... http://dox.bg/files/dw?a=82759861cb
Върнете се в началото Go down
Trickster




Брой мнения : 2
Join date : 07.06.2013

Оплакване от несправедлив бан!!! sdfsg Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от несправедлив бан!!! sdfsg   Оплакване от несправедлив бан!!! sdfsg Icon_minitimeПон Дек 02, 2013 11:36 am

Сериозно как може да сте толкова жалки и нещастни?! След като ме баннахте и казахте да си кача тъпото демо, може поне да си направите труда да го прегледате, защото като за начало сте МЕГА некадърни, а на всичкото отгоре не си оправяте и грешките...АБСОЛЮТНИ **********.
Надявам се поне това да видите, че на него може да реагирате за разлика от оплакванията във форума ви и некадърните ви админи, които част от тях играят с хак....NO COMMENT!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
 
Оплакване от несправедлив бан!!! sdfsg
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Оплакване от несправедлив БАН
» Оплакване от несправедлив БАН
» Оплакване от админ
» Оплакване от Админ REyZER
» Несправедлив БАН

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
.::FragZone Cs::. :: Сървърите на Frag-Zone :: Оплаквания от админи-
Идете на: